Subfossil Furniture

Nábytek ze subfosilního dubu

Jsme schopni uspokojit i odvážné představy a přání našich klientů či jejich architektů. Můžete si objednat materiál na hodnotný solitérní kus nábytku, který doplní váš interiér, stejně tak truhlářský materiál pro výjimečnou rozsáhlou instalaci…


Moonlight Table

Unikátní designové stoly

Dokázali jsme spojit historii s přítomností prostřednictvím subfosilního dubu.

Jak vzrušující je představa vést diskuzi se svými přáteli a přitom sedět u stolu z počátku konce doby ledové.

Být u takového stolu je jako se dívat skrze minulost do budoucnosti, tak jako se naši předkové dívali na noční oblohu a přemýšleli nad tím, co přinese další den, další rok…

Jednat a rozhodovat u stolu ze subfosilního dubu ve firmách je ukázkou prestiže, schopností a dovednosti jedinečných lidí. Takto mystický stůl dokáže lidi v zasedacích místnostech u důležitých jednání uklidnit a inspirovat. Takto mystický stůl dokáže lidi v zasedacích místnostech u důležitých jednáních uklidnit a inspirovat.

Jako základní materiál jsme zvolili průřezy kmene subfosilního dubu, a to z důvodu flexibility a složitosti výroby. Stoly vyrábíme z přesně opracovaných průřezu, slícovaných k sobě (dle designového plánu) do požadovaného výsledného tvaru podle celkového řešení a velikosti stolu.

Díky našemu technologickému zázemí posouváme hranice možností zakázkové výroby i pro ty nejnáročnější klienty.

Jsme schopni navrhnout a vyrobit jakýkoliv tvar či velikost stolu.

Máme pro nejexkluzivnější projekty připravený unikátní technologicky postup, kdy dokážeme zvýraznit letokruhy v průřezech kmene a doplnit je o drahé kovy, například zlato, stříbro, titan apod.

Každý Moonlight Table stůl je unikátní, neexistují dva stejné. Stoly dodáváme včetně montáže, označené zlatou mincí s certifikátem. 

We are part of the:

 

4th – 7th July 2024 at the Domaine Grand Malagny,
Geneva, Switzerland